قوانین


خریداران محترم!


1. اجناس خریداری شده چه از طریق حضوری و چه اینترنتی در روزهای عادی سال و غیر از روزهای تعطیل و یا شلوغ بازار، بین 24 تا 48 ساعت برای مشتری ارسال خواهد شد.

2. هزینه ارسال برخی اجناس در تهران رایگان بوده، اما هزینه ارسال برخی اجناس برای تهران و تمامی اجناس برای شهرستانها، هزینه نصاب، هزینه انبارداری در شرایط خاص(ماندن کالا به سفارش خریدار بیش از مدت مقرر فروشگاه)، چه در خرید حضوری و چه اینترنتی بر عهده ی خریدار میباشد.

3. پرداخت مبلغ فاکتور در خریدهای غیرحضوری به 2 روش اینترنتی و درمحل ممکن میباشد، اما حتی خریدارانی که مایل به پرداخت فاکتور درمحل میباشند نیز میبایست حداقل 20 درصد قیمت کالا + هزینه ارسال و حمل آن را بصورت اینترنتی پرداخت نمایند.

4. خریدار موظف است اجناس را هنگام تحویل بازدید نموده،اعتراض و گزارش هرگونه خرابی پس از بازگشت نماینده ی فروشگاه به هیچ وجه قابل قبول نمیباشد.

5. گارانتی اجناس خریداری شده بر عهده شرکت واردکننده یا تولیدکننده بوده و فروشگاه هیچ مسئولیتی در قبال خدمات پس از فروش نخواهد داشت.

6. خریداران محترم پس از تحویل کالا و تایید صحت سلامت ظاهری آن، برای نصب و یاگزارش خرابی فنی کالا میبایست با شرکت ضمانت کننده(سام سرویس) تماس حاصل نمایند.

7. اجناس فروخته شده درصورت عدم تسویه کامل و ماندن تا یک ماه نزد فروشنده باقی خواهد ماند، و چنانچه پس از مدت مقرر خریدار اقدام به تسویه و تحویل کالا ننماید فروشنده صاحب بوده و پس از کسر هزینه نگهداری کالا در انبار و هزینه ی زیان و... الباقی مبلغ ودیعی به خریدار عودت خواهد شد؛ در صورتی که خریدار پس از مدت مقرر اقدام به تسویه و تحویل کالا نماید موظف است مابه التفاوت قیمت پیشین کالا با قیمت روز کالا را به فروشنده پرداخت نماید در غیر این صورت صاحب کالا نخواهد بود.

8. در صورتی که کل مبلغ فاکتور بیش از 20 میلیون ریال باشد، درصورت لغو فاکتور از جانب خریدار به هر علت، 5درصد از کل مبلغ فاکتور کسر شده و باقی مبلغ به خریدار عودت خواهد شد.

9. کالای فروخته شده به هیچ وجه پس گرفته و یا حتی تعویض نمی شود.

10. خریدار موظف است برگ فاکتور را تا هنگام تحویل کالا نزد خود نگهدارد.